Oferta pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu

LENTEX S.A.

LENTEX S.A.

Powstańców Śląskich 54

Lubliniec

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracownikami Działu Utrzymania Ruchu;

  • Organizowanie i nadzór nad naprawami oraz konserwacjami profilaktycznymi na wydziałach produkcyjnych;

  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonanych napraw;

  • Planowanie i dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji;

  • Nadzorowanie dokumentacji maszyn, urządzeń i budynków należących do firmy (rejestrowanie przeprowadzonych inspekcji, testów, napraw), przygotowanie i uruchamianie nowych maszyny i urządzeń produkcyjnych);

  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją urządzeń technicznych oraz sprzętu kontrolno-pomiarowego;

  • Nadzór nad realizacją legalizacji, pomiarów elektrycznych, przeglądów UDT;

  • Nadzorowanie podnoszenia kwalifikacji zawodowych podległego personelu poprzez dobór odpowiednich szkoleń w zakresie sprawnego usuwania awarii i okresowej konserwacji maszyn i urządzeń;

  • Konsultacja projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych;

  • Planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów;

  • Przygotowywanie opracowań dotyczących modernizacji i rozbudowy istniejących urządzeń technologicznych;

  • Przygotowywanie rocznych planów remontów w oparciu o analizę sprawności technicznej maszyn, urządzeń, instalacji oraz budynków należących do firmy;

  • Nadzór nad wykonawcami prac remontowych oraz modernizacyjnych;

  • Dbałość o aktualną dokumentację podległych pracowników: umowy o pracę, badania lekarskie, profile stanowiskowe, instruktaże stanowiskowe itp.;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale Utrzymania Ruchu;

  • Ogólna znajomość zasad mechaniki i budowy maszyn;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń ciśnieniowych instalacji cieplnych (c.o., parowych, oleju termalnego), chłodniczych, wentylacyjnych, wodnych, sprężonego powietrza i gazowych;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Znajomość zasad prowadzenia prac konserwacyjnych i remontowych obsługiwanych urządzeń;

  • Znajomość pakietu MS Office;

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;

  • udział w profesjonalnych szkoleniach

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

LENTEX S.A.

"LENTEX" SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniowych i obiektowych z PVC oraz wiodący na rynku polskim producent włóknin.

"LENTEX" SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku w kraju i za granicą.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy specjalistów do nowopowstałej spółki LENTEX Wykładziny Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy