Oferta pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu Magazynu Automatycznego

Żabka Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Radzymin, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Szukamy Kierownika utrzymania ruchu, który będzie odpowiadał za zachowanie ciągłości pracy, należytą konserwację/przeglądy i naprawy prewencyjne Magazynu Automatycznego.

Firma Żabka Automatic Logistics tworzy jedno z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Europie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała pod opieką następujące wyposażenie automatyczne: Automatyczny Silos Paletowy (High Bay) wysokości ponad 30 m, Automatyczny system transportu wewnętrznego (RGV),dwa bardzo duże systemy Multi Shuttle, stanowiska Automatycznej paletyzacji.

Twoje zadania:

  • zapewnienie ciągłości pracy instalacji
  • uczestnictwo w montażu i uruchomieniu
  • odbiory techniczne i testy odbiorcze
  • bieżące naprawy, konserwacje
  • ustalanie i planowanie i wykonywanie remontów i przeglądów
  • nadzór nad pracą podległego personelu
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Oczekiwania:

  •  min. 3-letnie doświadczenia pracy w automatyce logistycznej/logistyce
  • doświadczenia w konfigurowaniu sterowników, praca z systemami automatycznymi (automatyka logistyczna lub podobna)
  •  wykształcenie techniczne (mile widziane: Automatyka i Robotyka, Elektronika, Technik Elektronik)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość AutoCad lub podobne
  •  uprawnienia SEP minimum do 1kV
  • praca na wysokości (brak przeciwwskazań)
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • zaangażowanie, komunikatywność
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)
  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym w nowych technologiach
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne

Ogłoszenie archiwalne