Ta oferta pracy jest nieaktualna od 185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Utrzymania Ruchu

  • Mława, mazowieckie
  • Kierownik
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mława
    Inż/48/02/2018/AR

    Zadania

    • Zapewnienie gotowości i sprawności technicznej maszyn/urządzeń linii produkcyjnych.
    • Nadzór nad bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń.
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń.
    • Przygotowywanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń.
    • Opracowywanie planów dotyczących modernizacji maszyn i urządzeń.
    • Prowadzenie rejestru napraw.
    • Planowanie remontów i przeglądów.
    • Kierowanie, kontrola oraz nadzorowanie podległych pracowników.
    • Analiza przyczyn i skutków awarii, szybkie reagowanie w przypadku awarii.
    • Planowanie zakupu części zamiennych.
    • Realizacja przyjętych  projektów inwestycyjnych.
    • Zgłaszanie i realizacja projektów wspierających osiąganie optymalnych zużyć mediów, efektywności maszyn oraz poprawę bezpieczeństwa pracy.
    • Współpraca z pozostałymi jednostkami firmy oraz raportowanie wyników.
    • Bieżąca kontrola realizacji celów (KPI) i raportowanie wyników.
    • Ciągłe doskonalenie procesów związanych z utrzymaniem ruchu i adekwatne do wprowadzonych zmian wyznaczanie kluczowych celów dla działu UR.
    • Zarzadzanie podległym zespołem – 10 osób bezpośrednio/ 40 pośrednio raportujących.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne.
    • Wymagane min. 3 letnie doświadczenie w utrzymaniu ruchu/inwestycji  w branży przemysłowej - mile widziane w branży spożywczej, motoryzacyjnej, chemicznej, farmaceutycznej.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    • Zdolności organizacyjne - przywódcze, z wizją i perspektywą udoskonaleń, optymista z umiejętnością odziaływania na innych.
    • Doświadczenie w projektach Lean Manufacturing mile widziane.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.

    Oferujemy

    • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie.
    • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe.
    • Stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie.

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).