Oferta pracy

Kierownik utrzymania ruchu

Bruss Polska Sp. z o.o.

  • Mrągowo

    Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podległej komórki organizacyjnej zgodnie z kryteriami systemu 5R,

  • Zapewnienie dostępność techniczną narzędzi produkcyjnych i odpowiedzialność za eliminację zakłóceń w trwającym procesie produkcyjnym.

  • Ciągłe monitorowanie i dokumentowanie wymagań konserwacyjnych narzędzi i elementów narzędzi (wtrysk z gumy i tworzyw sztucznych), a także inicjowanie niezbędnych i odpowiednich środków.

  • Ponadto zakup i zabezpieczenie dostępności części zamiennych, a także optymalizacja magazynu części zamiennych.

  • Opracowywanie strategicznych celów długo i krótkoterminowych, które wspierają misję i wizję firmy

  • Zarządzanie i szkolenie pracowników zaangażowanych w prace konserwacyjne i naprawcze w koordynacji z kierownikami obszaru produkcji.

  • Implementacja dalszej poprawy procesów technologicznych i jakości produktu.

  • Planowanie i koordynacja zadań konserwacyjnych zgodnie z priorytetami, personelem i środkami.

  • Cykliczna ocena wydajności zespołu, przy pomocy kluczowych wskaźników wydajności (KPI), określenie największego potencjału do poprawy oraz odpowiednie środki do wdrożenia, konsekwencja w działaniu.

Nasze wymagania

  • Kwalifikacje techniczne (kursy lub studia), np. w inżynierii mechanicznej, elektrotechnice lub odpowiednie doświadczenia w przemyśle.

  • Doświadczenie w zakresie konserwacji, serwisowania i bezpieczeństwa operacyjnego urządzeń z mechanicznego i / lub elektrycznego punktu widzenia

  • Znajomość takich dziedzin jak: pneumatyka, automatyka

  • Mile widziane doświadczenie przywódcze i umiejętności optymalizacji procesów.

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie

  • Podejście ukierunkowane na rozwiązywanie problemów, umiejętność pracy w zespole jak i duża samodzielność.

  • Znajomość języka technicznego w stopniu zaawansowanym.

  • Aktywność w działaniu.

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • Ciekawa i wymagająca praca z różnorodnymi zadaniami w międzynarodowej organizacji z branży Automotive

  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy u producenta produktów Premium;

  • Pozytywna, koleżeńska atmosfera w pracy, w działach ze szczupłymi strukturami;

  • Stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.

SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY.

Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 2500 pracowników zatrudnionych na całym świecie. Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.

Przewiń do profilu firmy