Kierownik Utrzymania Ruchu

  • Mysłowice, Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-06-05
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2018-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hilton Foods – jesteśmy europejskim liderem w branży konfekcjonowania, porcjowania i pakowania świeżej żywności. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny oraz zautomatyzowane linie produkcyjne.

    W związku z rozwojem firmy oraz nową linią biznesową, poszukujemy ludzi, którzy
    z zapałem i energią zmierzą się z wyzwaniami. Dołącz do naszego zespołu jako:

    Miejsce pracy: Mysłowice, Tychy

    Podstawowym celem tego stanowiska jest prowadzenie i rozwijanie zespołu utrzymania ruchu zakładu produkującego żywność, budując jego umiejętności oraz zarządzanie wszystkimi aktywnościami związanymi z utrzymaniem ruchu w tym jego planowaniem oraz terminową realizacją zadań. Kierownik Utrzymania Ruchu jest również odpowiedzialny za przygotowywanie projektów modernizacji i inwestycji oraz ich wycen w stale doskonalącym swoje możliwości produkcyjne zakładzie.

    Podstawowe obowiązki:

    • Zapewnienie przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochronny środowiska zarówno wśród pracowników jak i współpracujących firm zewnętrznych
    • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania parku maszynowego oraz ciągłości dostępu do mediów zakładu
    • Stworzenie, wdrożenie oraz nadzór nad planem prewencyjnych przeglądów, napraw maszyn i sprzętu
    • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w celu optymalizowania rezultatów pracy maszyn i urządzeń oraz kosztów działu
    • Nadzór nad firmami zewnętrznymi oraz przegląd opłacalności kontraktów na zakup urządzeń i usług
    • Nadzór nad stanem technicznym budynku, pracami remontowymi/naprawczymi
    • Prowadzenie projektów inwestycyjnych wraz z ich rozliczaniem
    • Stworzenie i wdrożenie strategii firmy w dziale utrzymania ruchu
    • Nadzorowanie przestrzegania zasad lean manufacturing wdrożonych w zakładzie
    • Wyznaczanie celów dla swoich zespołów w oparciu o cele zakładu
    • Kierowanie zespołem poprzez organizowanie pracy, planowanie rozwoju pracowników i ich angażowanie, ocenianie, tworzenie atmosfery pracy zespołowej

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w międzynarodowej organizacji produkcyjnej
    • Wykształcenie wyższe odpowiadające profilu stanowiska – Automatyka, Mechanika, Elektronika lub pokrewne
    • Praktyczna znajomość zasad Lean Management
    • Umiejętność komunikacyjne pozwalające na sprawne zarządzanie pracownikami oraz współpracę z innymi kierownikami
    • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • Wynagrodzenie, stosowne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
    • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
    • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia w branży spożywczej

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HILTON FOODS LTD.  Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HILTON FOODS LTD.  Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.