Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Utrzymania Ruchu

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "MODEL-ART" sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Ostróda

    Nr ref.: KS
    Branża: Inżynieria/Produkcja
    Forma zatrudnienia: pełen etat
    Wykształcenie: co najmniej średnie techniczne

    Doświadczenie zawodowe: powyżej 4 lat

    Zakres obowiązków:

    1. Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz instalacji i urządzeń infrastruktury zakładu;
    2. Nadzór nad właściwą obsługą techniczną maszyn i urządzeń realizowaną przez pracowników działu technicznego;
    3. Bieżące usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń;
    4. Koordynowanie przeglądów i napraw wykonywanych przez firmy zewnętrzne;
    5. Tworzenie koniecznego warsztatu wraz z pozyskaniem wyposażenia potrzebnego do konserwacji urządzeń technicznych;
    6. Odpowiedzialność za organizacje i zarządzanie zespołem pracowników, jak również za udział w ich rekrutacji;
    7. Nadzór nad dokumentacją napraw, prowadzenie rejestracji napraw maszyn i urządzeń;
    8. Planowanie napraw prewencyjnych.

    Wymagania i kompetencje zawodowe:

    1. Wykształcenie co najmniej średnie techniczne;
    2. Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Utrzymania Ruchu;
    3. Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym;
    4. Wiedza na temat bezpieczeństwa i higieny pracy będzie dodatkowym atutem;
    5. Język angielski w stopniu komunikatywnym
    6. Bardzo dobra znajomość programów MS Office w szczególności Excel
    7. Odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu pracowników

    Wymagania osobowościowe:

    1. umiejętność organizowania i rozumienie znaczenia pracy zespołowej,
    2. zdyscyplinowanie, dokładność

    Oferujemy:

    1. możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie
    2. atrakcyjny system wynagradzania
    3. stabilne warunki zatrudnienia

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV z dopiskiem: Kierownik utrzymania ruchu za pomocą przycisku do aplikowania lub osobiście w siedzibie firmy wraz z klauzulą:
    'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Model Art. Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 11-go Listopada 30d, 14-100 Ostróda, w celu realizacji procesu rekrutacji.'