Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik utrzymania ruchu

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 2018-04-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

    Zakres zadań:

    • samodzielne kierowanie Działem Utrzymania Ruchu
    • bieżące zarządzanie pracą podległego zespołu, delegowanie i egzekwowanie zadań, szkolenie, motywowanie do pracy etc.
    • doskonalenie i rozwój reakcyjnego, prewencyjnego UR w przedsiębiorstwie
    • udział w rozwoju autonomicznego UR
    • odpowiedzialność za współpracę z podwykonawcami oraz dostawcami części zamiennych
    • odpowiedzialność za projekty remontowo-naprawcze w obszarze UR
    • zarządzanie dokumentacją techniczną, warsztatem oraz magazynem technicznym
    • bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy w obszarze realizacji produkcji
    • odpowiedzialność za przygotowanie planów i przeprowadzenie przeglądów technicznych, maszyn i urządzeń
    • odpowiedzialność za przebieg działań mających na celu należyte utrzymanie stanu technicznego wszystkich maszyn i urządzeń produkcyjnych i około-produkcyjnych

    Oczekiwania:

    • minimum – letnie doświadczenie w obszarze zarządzania utrzymania ruchu,
    • wykształcenie techniczne (elektromechanika, automatyka, mechatronika, budowa maszyn, elektronika)
    • umiejętność biznesowego podejścia do powierzonych zadań
    • praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem maszyn CNC
    • doświadczenie we wdrażaniu prewencyjnego UR w oparciu o plany prewencyjne
    • samodzielność, zaradność, umiejętność trafnego ustalania priorytetów zadań
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
    • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie
    • możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych projektów w obszarze utrzymania ruchu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej