Logo Pracuj.pl

Kierownik Utrzymania Ruchu

HRK S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, globalnego lidera z branży produkcji spożywczej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości funkcjonowania maszyn i ruchu linii produkcyjnych,
  • Monitorowanie przebiegu prac i sprawności urządzeń,
  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze Utrzymania Ruchu,
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników w podległym obszarze,
  • Kierowanie pracą działu Utrzymania Ruchu,
  • Tworzenie planu konserwacji i napraw maszyn oraz linii produkcyjnych,
  • Monitorowanie infrastruktury technicznej, opracowywanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych, analiza przyczyn i skutków awarii,
  • Dbanie i przestrzeganie standardów jakości/bezpieczeństwa.

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym, dogłębna znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania maszyn i ruchu linii produkcyjnych,
  • Ścieżka kariery od Specjalisty do Koordynatora/Managera (mile widziana),
  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania oraz delegowania zadań,
  • Gotowość do współpracy z działami wewnętrznymi Firmy,
  • Otwartość na wdrażanie zmian, kwestionowanie statusu quo
  • Chęć dalszego rozwoju.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lokalnej jak i światowej,
  • Bogaty system benefitów oraz szkoleń,
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie własnych kwalifikacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Kierownik Utrzymania Ruchu, Poznań