Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik utrzymania ruchu

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 9 cze 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta - firmy produkcyjnej z branży chemicznej -  poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Numer ref.: KUG/MP/0120

Opis stanowiska:

  • Analiza i reorganizacja Działu Utrzymania Ruchu (obszar produkcyjny + facilities)
  • Zaproponowanie i wdrożenie dobrych praktyk, standardów i procedur pracy
  • Ocena potencjału kapitału ludzkiego i analiza poszczególnych stanowisk i odpowiedzialności
  • Zapewnienie ciągłości poprawnego funkcjonowania parku maszynowego
  • Zarządzanie 30-osobowym zespołem
  • Koordynowanie realizacji określonych celów, budżetów, terminów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 7-10 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Mile widziana znajomość branży chemicznej/farmaceutycznej/przetwórstwa tworzyw sztucznych lub motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w pracy w strukturze macierzowej, współpracy z różnymi zakładami, reprezentowaniu spółki
  • Umiejętności organizacyjne, komunikatywność, decyzyjność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Gotowość do pracy w zakładzie w Gorzowie Wielkopolskim

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (roczna pierwsza umowa, następna na czas nieokreślony)
  • Możliwość poprowadzenia bardzo ciekawego projektu reorganizacji Działu a następnie zarządzanie nim
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku, dostęp do najnowszych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i roczny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne