Logo Pracuj.pl

Kierownik Utrzymania Ruchu

B&P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowaO firmie

  • Przeworsk
    Przeworsk, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń
  • nadzór nad prawidłową eksploatacją budynków, mediów oraz wyposażeniem infrastruktury zakładu
  • raportowanie do Zarządu
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy podległego personelu i serwisów outsourcingowych
  • odpowiedzialność zgodnie z prawem pracy (szkolenia, uprawienia, zezwolenia, czas pracy, dyżury itd.)
  • zarządzanie personelem UR
  • nadzór nad stanem technicznym maszyn
  • definiowanie oraz realizowanie celów działowych
  • nadzór nas serwisami zewnętrznymi oraz technicznym przygotowaniem i przeprowadzaniem inwestycji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata
  • czytanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • znajomość budowy maszyn
  • znajomość wymogów prawnych dotyczących dokumentacji i bezpieczeństwa maszyn

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • efektywne i ukierunkowane szkolenia
  • adekwatne do stanowiska narzędzia pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników

B&P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowa

B&P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowa to dynamicznie rozwijająca się i technologicznie zaawansowana firma, która zajmuje się obróbką stali nierdzewnej. Podstawową działalnością firmy jest produkcja wysokiej jakości maszyn na potrzeby przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

Kierownik Utrzymania Ruchu, Przeworsk