Oferta pracy

Kierownik utrzymania ruchu

Westwing.plO firmie

Westwing.pl

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie i rozwój standardów utrzymania ruchu.

  • Organizacja pracy swojego zespołu w systemie 2- zmianowym.

  • Zapewnieniem technicznego wsparcia dla ciągłości procesów magazynowych.

  • Inicjowanie i wdrażaniem działań doskonalących procesy utrzymania ruchu i sprawności

  • Podtrzymywaniem dobrych praktyk i działań służących prewencyjnemu zapewnieniu ciągłości funkcjonowania operacji magazynowych.

  • Promowaniem swoją postawą kultury ciągłego uczenia się i doskonalenia istniejących procesów.

  • Wsparcie działań z zakresu konserwacji mechanicznej i elektrycznej.

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych.

  • Raportowanie wyników i działań zespołu.

Nasze wymagania

  • Masz co o najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Posiadasz Bardzo dobra znajomość standardów utrzymania ruchu.

  • Dobrze czujesz się w organizacji, która rośnie w szybkim tempie. Masz zdolność do adaptacji i radzenia sobie w nietypowych sytuacjach.

  • Potrafisz przekonywać do swoich pomysłów współpracowników na każdym szczeblu struktury firmy

  • Posiadasz wykształcenie i wiedzę z zakresów: mechaniką, budownictwem i technologiami przemysłowymi, elektryka.

  • Twoja znajomość języka angielskiego jest na komunikatywnym oraz biegle posługujesz się językiem polskim.

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się i rosnącej organizacji w atrakcyjnej branży.

  • Pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na sukces i rozwój.

  • Współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru.

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing).

  • Bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • paczki bożonarodzeniowe

Westwing.pl

Pierwszymi Twoimi zadaniami w roli Kierownika utrzymania ruchu w firmie Westwing będzie zbudowanie swojego zespołu, a następnie stworzenie i wdrożenie standardów, co da Ci świetną okazję do tego, aby mieć wpływ na stworzenie i kreowanie swojego środowiska pracy.

Dołączenie do naszego zespołu w aktualnym momencie da Ci również możliwość budowania razem z nami nowego centrum logistycznego. Przed Tobą będzie jeszcze wiele innych wyzwań i możliwości dlatego jeśli uważasz, że to stanowisko stworzone dla Ciebie, zaaplikuj!

Przewiń do profilu firmy