Kierownik Utrzymania Ruchu

  • Śliwice (pow. tucholski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 23.05.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 22.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Wutkowski Sp. z o.o. sp.k. poszukuje osoby na stanowisko:

    KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU

    Miejsce pracy: Śliwice (pow. tucholski)

    Celem stanowiska jest zapewnienie procesu produkcji poprzez utrzymanie
    w ruchu infrastruktury technicznej zakładu.

    Główne obowiązki:

    • odpowiedzialność za dostępność parku maszynowego, szybkie usuwanie awarii
    • odpowiedzialność za prace prewencyjne
    • koordynacja remontów i modernizacji linii produkcyjnych
    • prowadzenie nowych inwestycji oraz dokumentacji technicznej
    • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi, dostawcami części zamiennych
    • zarządzanie podległym zespołem technicznym
    • nadzór nad przestrzeganiem zasad bhp oraz dyscypliny pracy w podległym obszarze
    • współpraca z kierownikami pozostałych obszarów

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w naprawach i remontach maszyn
    • wykształcenie min. techniczne: elektryk/mechanik maszyn
    • posiadanie uprawnień elektrycznych i eksploatacyjnych
    • umiejętność organizacji efektywnej pracy własnej i zespołu
    • biegła obsługa komputera
    • otwartość na nowe zadania

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez pracodawcę
    • zniżki na produkty firmy
    • realny wpływ na kształtowanie strategii i rozwoju firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV za pomocą przycisku:

    Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie „Wutkowski” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883.”