Oferta pracy

Kierownik utrzymania ruchu

Alfa Terminal

  • Nad Odrą 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Nad Odrą 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i nadzór nad pracą podległych mechaników i elektryków utrzymania ruchu w koordynacji z pracami przeładunkowymi.

  • Utrzymywanie pełnej sprawności i kontrola stanu technicznego maszyn, instalacji i urządzeń.

  • Opracowywanie i aktualizacja planów remontów i konserwacji: rocznych, kwartalnych, miesięcznych w oparciu o przeprowadzone kontrole okresowe.

  • Zabezpieczenie w części eksploatacyjne i zamienne, narzędzia oraz sprzęt techniczny.

  • Bieżąca współpraca i uzgadnianie planów prac konserwacyjnych i remontowych z nadzorem bazy przeładunków masowych.

  • Nadzór nad gospodarką elektroenergetyczną kontrola stanu technicznego instalacji elektrycznych.

  • Przejmowanie, archiwizowanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej dla maszyn, instalacji i urządzeń bazy przeładunków masowych

  • Rejestrowanie, przygotowywanie do badań oraz udział w badaniach odbiorowych i okresowych urządzeń podlegających dozorowi technicznemu.

  • Archiwizowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej UDT / TDT urządzeń.

  • Współpraca z inspektorem BHP w zakresie opracowywania i wdrażania instrukcji BHP, stanowiskowych i eksploatacji instalacji i urządzeń oraz ocen ryzyka zawodowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe techniczne

  • Doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,

  • Umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomości przepisów prawa i przepisów BHP

  • Dyspozycyjności,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność organizacji oraz pracy pod presją

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

  • Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę.

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce i na świecie.

  • Dostęp do siłowni zakładowej.

  • Atrakcyjny system premiowania.

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych (metanol).

Przewiń do profilu firmy