Logo Pracuj.pl

Kierownik utrzymania ruchu

KronospanO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Kronospan

Nad Odrą 10

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie w pełnej sprawności wszystkich maszyn, instalacji i urządzeń bazy przeładunków masowych (m.in.: wózków widłowych, suwnic, żurawi);
  • Zarządzanie podległym zespołem, organizowanie i rozdzielanie pracy oraz nadzór wykonawczy;
  • Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych;
  • Prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej oraz tworzenie raportów według potrzeb;
  • Zarządzanie zasobami magazynu technicznego (zapewnienie dostępności części);
  • Koordynacja i nadzór nad współpracą z zewnętrznymi dostawcami technologii i urządzeń;
  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze Utrzymania Ruchu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim w działach utrzymania ruchu;
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: automatyka, elektryka, mechanika;
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń;
  • Gotowość do pracy w porcie przeładunkowym;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność efektywnego planowania i delegowania zadań;
  • Zaangażowanie, orientacja na cel i chęć do nawiązania długofalowej współpracy.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Kluczowe stanowisko w strukturze organizacji;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Kierownik utrzymania ruchu, Nad Odrą 10, Szczecin