Oferta pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu w Sekcji Energetycznej

Nestle Polska SA Oddział w KargowejO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kargowa, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kargowa, PL

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie zespołem operatorów urządzeń energetycznych oraz zapewnienie ciągłości pracy wydziałów produkcyjnych i pomocniczych w zakresie instalacji wodnych, cieplnych, wentylacyjnych, sprężonego powietrza oraz wsparcie nowych inwestycji w zakresie zasilania linii produkcyjnych wymaganymi nośnikami energetycznymi.

Główne zadania:

  • zabezpieczenie dostaw nośników energetycznych na Wydział Produkcji
  • nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn, urządzeń, instalacji i zbiorników gazów spożywczych i technicznych
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem kotłowni wodnej, parowej, maszynowni chłodniczej, sprężarkowni powietrza, podczyszczalni ścieków oraz SUW
  • zarządzanie podległym siedmioosobowym zespołem
  • przeglądy, bieżące naprawy i konserwacja urządzeń
  • sporządzanie raportów, analiz i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac
  • opracowywanie budżetu i kontrola wydatków w nadzorowanym obszarze
  • udział w projektach i modernizacjach
  • prawidłowa eksploatacja i ewidencja urządzeń podległych Urzędowi Dozoru Technicznego
  • współpraca z podmiotami dostarczającymi media do zakładu

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku: co najmniej 3 lata
  • umiejętności podejmowania decyzji, samodzielności, odpowiedzialności
  • znajomości języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym (intermediate)
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • znajomości zagadnień bezpieczeństwa maszyn
  • zdyscyplinowania i poczucia odpowiedzialności w zakresie bezpieczeństwa
  • doświadczenia w projektach inżynieryjnych
  • zdolności do koordynacji i nadzoru prac firm zewnętrznych i pracowników zakładu w zakresie systemów energetycznych
  • prowadzenia dokumentacji zakładowej w zakresie energetyki
  • zaangażowania i umiejętności aktywnej pracy w zespole
  • gotowości do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony, docelowo na czas nieokreślony,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i pracy w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej,
  • wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków/zajmowanego stanowiska,
  • bogaty pakiet socjalny (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, projekty),
  • stabilne zatrudnienie,
Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy