Oferta pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu w Sekcji Energetycznej

Nestle Polska SA Oddział w KargowejO firmie

Nestle Polska SA Oddział w Kargowej

Kolejowa 1

Kargowa

W Nestlé dzięki wiedzy, zaangażowaniu i współpracy naszych specjalistów skutecznie osiągamy wspólne cele. Nasze perspektywy rozwoju oraz atmosfera wsparcia pozwolą Ci realizować się każdego dnia.
Dołącz do nas. Wykorzystaj swoje kompetencje i nasze możliwości, aby zmieniać jutro.

Twoje zadania w Nestle:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie zespołem operatorów urządzeń energetycznych oraz zapewnienie ciągłości pracy wydziałów produkcyjnych i pomocniczych w zakresie instalacji wodnych, cieplnych, wentylacyjnych, sprężonego powietrza oraz wsparcie nowych inwestycji w zakresie zasilania linii produkcyjnych wymaganymi nośnikami energetycznymi.

Dołącz do Nestle jeżeli:

  • masz co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiesz podejmować decyzje, jesteś samodzielny/a i odpowiedzialny/a
  • znasz język angielski min. na poziomie komunikatywnym (intermediate)
  • masz doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • znasz zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa maszyn
  • jesteś zdyscyplinoway/a i odpowiedzialny/a w zakresie bezpieczeństwa
  • masz doświadczenie w projektach inżynieryjnych
  • masz zdolności do koordynacji i nadzoru prac firm zewnętrznych i pracowników zakładu w zakresie systemów energetycznych
  • prowadziłeś/aś dokumentację zakładową w zakresie energetyki
  • jesteś zaangażowany/a i umiesz pracować zespołowo
  • jesteś gotowy/a do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowa
    o pracę
    Bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Opieka
    medyczna
    Zdrowie
    cały rok
  • Fundusz socjalny (Multisport, dofinansowanie urlopu)
    Czas dla siebie
  • Fundusz
    emerytalny
    Zabezpieczenie przyszłości
  • Budowanie
    doświadczenia
    Odpowiedzialne
    projekty i zadania

Jeśli powyższy opis Cię zainteresował nie zwlekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie klikając przycisk Aplikuj. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapraszamy również do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.nestle.pl w zakładce kariera. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy