Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Utrzymania Ruchu

Brenderup Sp. z o.o.O firmie

  • Przemysłowa 3, Wieleń
    Wieleń, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Brenderup Sp. z o.o.

Przemysłowa 3

Wieleń

Twój zakres obowiązków

  • Zarzadzanie podległym zespołem pracowników

  • Planowanie i wdrażanie skutecznych akcji prewencyjnych w celu zapobiegania awariom

  • Dokonywanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

  • Zarządzanie magazynem części zamiennych i odzieży roboczej

  • Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji technicznej parku maszynowego i infrastruktury budynków

  • Inicjowanie działań usprawniających funkcjonowanie parku maszynowego i infrastruktury

  • Wspieranie obszaru produkcji i magazynowania w sprawnej realizacji działań

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej i budowlanej

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi z obszaru UR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane - z zakresu automatyki)

  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w dziale technicznym/utrzymania ruchu (mile widziane w zakładzie produkcyjnym).

  • Znajomość technologii i automatyki maszyn, eksploatacji oraz naprawy maszyn i urządzeń

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych

  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne lub dozoru technicznego

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników, umiejętność ustalania priorytetów i delegowania oraz rozliczania zadań, umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowym

  • możliwość rozwoju i wdrażania inicjatyw

  • zdobycie ciekawego korporacyjnego doświadczenia zawodowego

  • szkolenia i kursy językowe

  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne

  • dofinansowanie do karnetów sportowych

  • bogatą ofertę socjalną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Konkursy z nagrodami dla pracowników i ich rodzin

Brenderup Group jest największym w Skandynawii – i jednym z wiodących w Europie – dostawcą nowoczesnych przyczep samochodowych do użytku indywidualnego i profesjonalnego. Grupa zatrudnia ponad 500 pracowników w 3 zakładach produkcyjnych, jak również w biurach sprzedaży w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy