Oferta pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu

System-Barosz Gwimet Sp. z o.o.O firmie

  • Marklowicka 7
    Wodzisław Śląski, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

System-Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Marklowicka 7

Wodzisław Śląski

Poszukujemy dynamicznej, otwartej, pełnej pomysłów i własnej inicjatywy osoby, która będzie prowadziła dział utrzymania ruchu. Jesteśmy firmą, która jest w fazie dynamicznego wzrostu i rozbudowy, działamy w branży obróbki CNC dla przemysłu automotive. Stawiamy na automatyzację oraz robotyzację procesów produkcyjnych i szukamy osoby, która chciałby się z nami wspólnie rozwijać, uczestnicząc w procesie nowoczesnego wytwarzania głównych komponentów dla e-mobility.

Zadania i obowiązki:

  • Zarządzenie zespołem automatyków, mechaników, elektryków
  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn, urządzeń i instalacji
  • Planowanie przeglądów, remontów i konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji
  • Budżetowanie kosztów działu utrzymania ruchu
  • Współpraca z zewnętrznymi serwisami i dostawcami maszyn i części
  • Analiza przyczyn i skutków awarii, wdrażanie działań naprawczych, kontrola wykonania napraw, zapobieganie podobnym awariom w przyszłości
  • Prowadzenie spraw i dokumentacji działu utrzymania ruchu
  • Weryfikacja i ustalanie minimalnych stanów magazynowych części eksploatacyjnych i zapasowych, zlecenie do zakupów
  • Prowadzenie, analiza i raportowanie wskaźników utrzymania ruchu
  • Współpraca z działem produkcji i działem technologicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Doświadczenie pracy w dziale utrzymania ruchu, najlepiej w zakładzie obróbki mechanicznej
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość norm i doświadczenie pracy z przemysłu motoryzacyjnego
  • Znajomość lean manufacturing (TPM, 5S, SMED) mile widziana
  • Prewencyjne podejście do utrzymania ruchu
  • Dyspozycyjność w weekendy

Wynagrodzenie i bonusy:

  • Okres próbny (do 3 miesięcy): 6 200 zł brutto
  • Po okresie próbnym: 7 500 zł brutto
  • (+/-10% w zależności od spełnienia wymagań)

Dodatkowo oferujmy:

  • Różnego rodzaju premie wynikające z regulaminu wynagradzania
  • Dofinansowane posiłki w ramach programu Smartlunch
  • Dofinansowana karta sportowa MultiSport lub MultiActive
  • Dofinansowana prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Dofinansowania i premie świąteczne
  • Wyprawka szkolna dla dzieci
  • Paczki dla dzieci na święta
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy