Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik utrzymania ruchu wraz z infrastrukturą techniczną

STAKO sp. z o.o.

  • Poznańska 54, Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Poznańska 54

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań związanych ze wsparciem technicznym działów produkcyjnych

  • nadzór nad pracą działów: narzędziowni oraz utrzymania ruchu

  • analizowanie przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań usprawniających

  • uczestniczenie w projektach inwestycyjnych

  • koordynowanie serwisów, przeglądów oraz działań TPM

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowany kierunek: mechanika, automatyka, elektronika)

  • wiedza techniczna oraz doświadczenie z zakresu pneumatyki, elektryki, mechaniki i automatyki,

  • znajomość systemów informatycznych wspierających pracę działu utrzymania ruchu oraz

  • narzędziowni,

  • znajomość specyfiki pracy działów wspierających produkcję,

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • znajomość zasad funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością

  • mile widziane doświadczenie w branży automotive

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • program poleceń pracowniczych

  • nagroda jubileuszowa

  • bonus świąteczny

  • prywatna opieka medyczna dla pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów:

  • partnerskiego lub rodzinnego

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • bonusy świąteczne

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną klikając w przycisk "Aplikuj szybko".

STAKO Sp. z o.o., światowy lider w produkcji zbiorników ciśnieniowych, poszukuje odpowiedniego kandydata do pracy w Słupsku na stanowisku

Przewiń do profilu firmy