Oferta pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MASK AUTHORITY sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynacja prac oraz nadzór nad podległymi pracownikami działu Utrzymania Ruchu

  • Tworzenie i nadzór nad opracowaniem harmonogramu przeglądów i remontów w oparciu o analizę ich sprawności technicznej

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki linii produkcyjnych

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu i uruchamianiu nowych lub modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Współpraca z dostawcami maszyn, części oraz firmami serwisowymi

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów części zamiennych

  • Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych

  • Raportowanie wskaźników dotyczących napraw i konserwacji parku maszynowego

  • Współpraca z działem produkcji w celu synchronizacji prac operatorów i serwisów zewnętrznych

  • Współpraca z innymi działami – konsultowanie projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych

  • Kierowanie wdrożeniami udoskonaleń procesów oraz zwiększanie wydajności oraz elastyczności

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w zakładach produkcyjnych na stanowisku Inżyniera Utrzymania Ruchu / Kierownika Techników Utrzymania Ruchu

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość systemów: zarządzania utrzymania ruchu, zasilania maszyn, bezpieczeństwa stosowanego w instalacjach elektrycznych

  • Umiejętność czytania schematów: elektrycznych, pneumatycznych i rysunku technicznego

  • Wiedza w zakresie: automatyki przemysłowej, budowy i zasad instalacji pneumatycznych, podstaw elektroniki

  • Umiejętność planowania pracy i zadań oraz kierowania zespołem

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opieka medyczna (Luxmed)

  • Karta sportowa (Multisport)

  • Nielimitowana woda/kawa/herbata

  • Parking

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Mask Authority Sp. z o.o. jest szybko rozwijającą się inwestycją typu greenfield. Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO, dlatego produkcja odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu w pomieszczeniach typu clean room.

Przewiń do profilu firmy