Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik utrzymania ruchu

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A.O firmie

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A.

Grabiszyńska 281

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, kierowanie oraz nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonywaniem zadań podległego zespołu;

  • zarządzenie zespołem do 20 osób;

  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania zakładowych maszyn, urządzeń, budynków i instalacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • inicjowanie działań mających na celu rozwój, optymalizację i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu;

  • współpraca z UDT w zakresie eksploatowania w zakładzie urządzeń będących pod nadzorem;

  • zapewnienie dostaw wszystkich niezbędnych mediów dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Nasze wymagania

  • posiadanie wykształcenia technicznego (min. średniego);

  • znajomość budowy i mechaniki maszyn oraz elektryki i pneumatyki;

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, planowaniu i ustalania priorytetów;

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;

  • posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego do sprawowania dozoru w zakresie obsługi, konserwacji i montażu dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych będzie mile widziane;

  • znajomość języka angielskiego pozwalającym na swobodną komunikację, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego lub ukraińskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • kwartalny system premiowania;

  • pakiet szkoleń;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • międzynarodowe środowisko pracy.

FAT, Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A., członek belgijskiej grupy HACO jest liderem wśród producentów tokarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie w Polsce. Grupa HACO jest jednym z największych producentów maszyn do obróbki metali w Europie i ważnym producentem maszyn do obróbki drewna. W skład grupy HACO wchodzi wiele zakładów produkcyjnych, w większości usytuowanych w Europie Zachodniej a także liczne biura sprzedaży na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy