Oferta pracy

Kierownik utrzymania ruchu

Klient Pracuj.pl

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie działem utrzymaniu ruchu i zakładu;

  • Nadzór nad opracowaniem harmonogramu remontów i konserwacji maszyn, urządzeń;

  • Zapewnienie zaopatrzenia technicznego oraz nadzór nad realizacją usług;

  • Prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej;

  • Prowadzenie i doskonalenie zagadnień związanych z TPM;

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników;

  • Nadzór nad utrzymaniem ciągłości pracy maszyn i urządzeń;

  • Akwizycja części zamiennych, usług serwisowych;

  • Konserwacja i remont instalacji oraz obiektów.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej;

  • Umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego;

  • Umiejętność zarządzania zespołem;

  • Zdolności techniczne;

  • Otwartość na wiedzę i chęć do dzielenia się nią;

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwości rozwoju zawodowego;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą