Oferta pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Września, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: KUR/KS/09/WR

Zadania:

  • Zarządzanie i organizacja pracy zespołu utrzymania ruchu (planowanie pracy, szkolenia, wyznaczanie celów, motywowanie, ocena itp.)
  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie automatyki, elektryki i mechaniki
  • Analiza przyczyn źródłowych występujących awarii
  • Inicjowanie działań zmniejszających ilość występujących awarii i postojów (dążenie do bezawaryjności linii produkcyjnych)
  • Nadzorowanie i kontrola nad działaniami prewencyjnymi (planowanie, analiza, kontrola)
  • Współpraca z serwisami i dostawcami rozwiązań
  • Wprowadzanie nowych projektów inwestycyjnych we współpracy z centralą firmy
  • Tworzenie raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, kompetencje liderskie
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki i mechaniki
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing, w tym TPM
  • Znajomość wskaźników występujących w utrzymaniu ruchu
  • Znajomość programów CMMS
  • Elastyczność, zaangażowanie, inicjatywa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w zakładzie we Wrześni

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 6 miesięcy)
  • Pakiet szkoleń i zajęć językowych
  • Premie kwartalne oraz dodatki wakacyjne i świąteczne
  • Kartę sportową Multisport
  • Dofinansowanie obiadów w zakładowej stołówce
  • Możliwość rozwoju na nowopowstałym stanowisku
  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy