Oferta pracy

Kierownik utrzymania systemów IT

Wielton SAO firmie

Rekrutacja zdalna

Wielton SA

Rymarkiewicz 6

Wieluń

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników.

Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • zarządzanie, implementacja i utrzymanie systemów informatycznych IT
  • zarządzanie i motywowanie podległego zespołu
  • negocjowanie i definiowanie parametrów KPI i SLA dla wewnętrznych i zewnętrznych partnerów i klientów
  • uczestnictwo w planowaniu i kontroli budżetu IT (opex & capex)
  • współtworzenie i zapewnienie zgodności procedur i innych przepisów wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie ochrony danych i bezpieczeństwa systemów informatycznych

WYMAGANIA:

  • min. 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (w mowie i piśmie)
  • znajomość metodyk projektowych (PMI, APM innych) i ITIL
  • doświadczenie w administracji środowiska MS Windows, Vmware, Linux
  • znajomość technologii i administracji baz danych MSSQL/Oracle
  • szeroka wiedza z zakresu nowoczesnych rozwiązań i narzędzi informatycznych oraz architektury korporacyjnej.
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze i administracji systemów klasy ERP, certyfikacja w obszarze ITIL oraz znajomość rozwiązań i technologii Clodu/IoT

OFERUJEMY:

  • umowę o prace na pełny etat
  • możliwość kreowania i wdrażania swoich pomysłów
  • pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • pakiety medyczne
  • szkolenia i rozwój pracowniczy

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wielton S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".
Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy