Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik w biurze podróży (turystyka przyjazdowa)

AB Poland Travel

umowa zlecenie
7 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Baśniowa 3, Ochota, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Baśniowa 3

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie biura, a w tym m.in.:

  • bieżąca obsługa klientów

  • koordynacja wycieczek i imprez turystycznych (z poziomu biura)

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • rozwijanie istniejących kanałów sprzedaży oraz dodawanie kolejnych (OTAs)

  • tworzenie ofert pod zapytania

  • udział w przetargach publicznych

  • budowanie programów wycieczek

  • aktywne zarządzanie sprzedażą wycieczek

  • zwiększanie sprzedaży wycieczek

  • zatrudnianie pracowników

Nasze wymagania

  • minimum 5 - letnie doświadczenie na różnych, samodzielnych stanowiskach w biurach podróży zajmujących się turystyką przyjazdową

  • szeroki zakres umiejętności pozwalający na w pełni samodzielne prowadzenie kilkuosobowego biura - zarządzanie sprzedażą, marketingiem, pracownikami, podwykonawcami, flotą pojazdów (we współpracy z kierownikiem floty), reklamacjami, księgowością (we współpracy z zewnętrznym biurem księgowym) itd.

  • bardzo dobra znajomość branży turystyki przyjazdowej (MICE, leisure itd)

  • znajomość platform sprzedażowych OTA (Expedia, Tourradar, GYG, Viator itd.)

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1 oraz co najmniej drugiego języka na poziomie min. B2

  • pełna dyspozycyjność (ale praca jest możliwa częściowo z domu)

To oferujemy

  • elastyczny grafik pracy (praca częściowo zdalna a częściowo stacjonarna na Ochocie w Warszawie)

  • umowa B2B / kontrakt menadżerski

  • ciekawe wyzwanie w postaci prowadzenia biura

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (podstawa plus procent od wypracowanego zysku).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Dodatkowe informacje

Praca jest zadaniowa (określone cele ustalane co miesiąc lub kwartalnie) i rozliczanie następuje na podstawie mierzalnych efektów (gównie zysków spółki).

W pierwszym okresie około miesięcznym odbędzie się wprowadzenie w charakterystykę działania firmy, a następnie samodzielne prowadzenie biura we współpracy z istniejącymi pracownikami firmy (specjalista ds. turystyki oraz szef floty).

Wymagane dokumenty

  • CV

  • list motywacyjny opisujący doświadczenia i wynikające z nich kompetencje oraz zdolności do prowadzenia firmy w zakresie turystyki przyjazdowej a także wskazujący potencjał kandydata w rozwoju firmy

Dynamicznie rozwijające się biuro podróży specjalizujące się w obsłudze turystów zagranicznych przyjeżdżających do Polski, poszukuje kierownika /managera.

Przewiń do profilu firmy