Oferta pracy

Kierownik w Dziale Kadr i Płac

ATERIMA HR

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa pracowników i zleceniobiorców w zakresie naliczeń wynagrodzeń

  • koordynacja rozliczeń pomiędzy Grupą Spółek a Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (w szczególności nad naliczeniami, korektami, bilansem konta oraz procesem naliczania wynagrodzeń dla części struktury operacyjnej)

  • zapewnienie ciągłości komunikacji między Firmą a ZUS

  • analiza wstecznych rozliczeń

  • współpraca z zewnętrzną firmą IT w zakresie bieżących zmian systemu kadrowo - płacowego

Wymagania pracodawcy

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w Dziale Kadr i Płac

  • posiadasz doświadczenie w branży związanej z usługami ochrony osób i mienia lub innymi usługami security lub branży porządkowo - czystościowej - warunek konieczny

  • cechujesz się umiejętnością koordynacji procesu naliczania wynagrodzeń

  • znasz Program Płatnik od strony praktycznej

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B - w zależności od preferencji

  • pracę w stałych godzinach 8-16 lub 9-17

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym

  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii kwartalnej

  • niezbędne narzędzia pracy