Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Warsztatu

MLEKOMAT sp. z o.o.

  • Jagodne 1
    Karczew, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jagodne 1

Karczew

Firma Mlekomat Sp. z o.o., specjalizuje się w produkcji linii technologicznych dla przemysłu spożywczego.
W związku z rozwojem działalności, obecnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem jakości i terminu realizacji,
  • Zarządzanie i organizowanie pracy podległego działu,
  • Optymalizacja procesów i inicjowanie działań podnoszących wydajność i efektywność,
  • Nadzorowanie oraz analiza procesów produkcyjnych, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, wsparcie i rozwój pracowników,
  • Inicjowanie nowych rozwiązań, nadzorowanie ich realizacji oraz wdrażanie działań korygujących,
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego,
  • Realizacja zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem jakości i terminowości,
  • Planowanie pracy i raportowanie wyników swojego wydziału,
  • Dbałość o przestrzeganie standardów pracy i przepisów BHP

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Wiedza z zakresu obróbki stali nierdzewnej, procesu spawania TIG, obróbki mechanicznej,
  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji rurowych,
  • Doświadczenie min 3 lata na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi programu AutoCAD,
  • Mile widziana znajomość programu Autodesk Inventor oraz projektowania 3D,
  • Średniozaawansowana znajomość obsługi komputera, Microsoft Office; w szczególności Excel, Word, Outlook,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dobra komunikacja,
  • Umiejętność sprawnego określania celów i zadań dla podległych pracowników,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na realizacje celów.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Wymagana znajomość j. Angielskiego,
  • Mile widziana znajomość j. Rosyjskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Interesujące wyzwania oraz możliwości rozwoju,
  • Pracę w młodym i energicznym  zespole.

Ogłoszenie archiwalne