Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Warsztatu

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rockwell Automation to światowy lider automatyki przemysłowej, energii, kontroli i informacji w przemyśle. Na rynku od 115 lat, zatrudniamy ponad 23 tys. pracowników w ponad 80+ krajach na świecie. Rockwell w Polsce jest od ponad 20 lat, a od 12 lat rozwija swoją działalność na Śląsku. W katowickim centrum odpowiadamy za główne obszary rachunkowości finansowej od zobowiązań i należności, po księgę główną, środki trwałe czy rozliczenia wydatków służbowych w skali globalnej, całej grupy kapitałowej. W naszym centrum mówimy w 11 językach, prowadzimy rachunkowość w ponad 80 krajach na całym świecie. Jesteśmy międzynarodowym centrum innowacji i automatyzacji procesów księgowych dedykowanych dla globalnego biznesu.
    Miejsce pracy: Katowice (Lektronix)

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad realizacją bieżących zadań warszatatu;
    • Nadzór nad pracą podległych pracowników;
    • Przygotowywanie raportów i informacji o bieżącej realizacji założonych celów;
    • Prowadzenie procesu rekrutacji;
    • Nadzór nad przestrzeganiem  przepisów BHP, przeciwpożarowych i przeciwporażeniowych;
    • Współpraca z poszczególnymi działami spółki, w szczególności zapewnienie wsparcia technicznego dla Doradców Klienta;
    • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji z prowadzonych napraw;
    • Wdrażanie projektów związanych z rozwojem warsztatu;
    • Monitorowanie rynku i organizowanie niezbędnych szkoleń dla pracowników.

    Wymagania:

    • Wykształcenia wyższego technicznego kierunkowego elektronika/automatyka;
    • Doświadczenie w dziale technicznym (min. 2 lata);
    • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym, inżynierskim);
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Wiedza na temat bezpieczeństwa i higieny pracy będzie dodatkowym atutem;
    • Odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu pracowników.

    Why us?

    • flexible schedule
    • creative enviroment
    • frienldy atmosphere
    • professional training
    • global team
    • people centric
    • language courses
    • benefits package
    • cafeteria system
    • annual bonus
    • lunch funds
    • additional bonuses
    • life insurance
    • private health care

    Why us?

     flexible schedulecreative environmentfriendly atmosphereprofessional trainingglobal teampeople centriclanguage courses
    benefits packagecafeteria systemannual bonuslunch fundsadditional bonuseslife insurance private health care
    Are you interested?

    If you are interested in the vacancy, please send your application in English by online form.

    If you have any questions please contact us at: [email protected]

    We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.

    All applications should have written the following clause:

    Administratorem danych jest Rockwell Automation Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawa 01-797, Powązkowska 44C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.