Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Warsztatu

WUPRINŻ Spółka AkcyjnaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Kierownika Warsztatu,

  • Organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników,

  • Nadzór nad procesem technologicznym i odbiór wykonanych prac,

  • Realizacja zadań produkcyjnych, planowanie procesu technologicznego, prefabrykacji kształtek ze stali i tworzyw sztucznych,

  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcji,

  • Zapewnienie zaopatrzenia stanowisk pracy w odpowiednie materiały i narzędzia,

  • Nadzór nad obsługą i utrzymaniem maszyn i narzędzi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne budowlane,

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość procesu technologicznego produkcji elementów ze stali i tworzyw sztucznych,

  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu przepisów i wymogów BHP,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi,

  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Program benefitów (program pożyczek pracowniczych, karty Multisport, ubezpieczenie na życie).