Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik warsztatu samochodów ciężarowych

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MARTRANS

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa (okolice)
    Opis stanowiska:
    • Serwis, naprawa, konserwacja samochodów ciężarowych
    • Nadzór nad podległymi mechanikami
    • Utrzymanie prawidłowego funkcjonowania warsztatu
    • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą wykonywanych prac
    • Stały kontakt z działem transportu – bieżące raportowanie o stanie napraw i obsługi
    • prowadzenie magazynu części zamiennych
    • Nadzór nad realizacją prowadzonych napraw
    • Optymalizacja kosztów podległego obszaru

    Wymagania:

    • Minimum 4 lata doświadczenia jako mechanik pojazdów ciężarowych
    • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i budowy samochodów
    • Zdolności analityczne – raportowanie o realizacji budżetu
    • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań
    • Komunikatywność
    • Prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. C

    Oferujemy:

    • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
    • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MARTRANS z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest MARTRANS z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprowicza 58/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.