Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Warsztatu

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Kobierzyce (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-02-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FBSerwis S.A. została założona przez Ferrovial Services S.A. i Budimex S.A. w 2012 roku. Działania spółki obejmują usługi środowiskowe, technicznego utrzymania obiektów, efektywność energetyczną oraz utrzymanie infrastruktury. Obecnie zespół FBSerwis liczy blisko 1300 pracowników, a częścią Grupy FBSerwis są również cztery Spółki zależne świadczące usługi składowania, przetwarzania i unieszkodliwiania odpadów, będąc jednymi z najnowocześniejszych tego typu zakładów w Polsce.

    Dla spółki FBSerwis Wrocław – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    KIEROWNIK WARSZTATU

    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, ul. Atramentowa 10

    Za co cenią nas Pracownicy?

    • Za szybki wzrost i rozwój organizacji, która z powodzeniem zdobywa kolejne kontrakty na terenie całej Polski
    • Etykę we wszelkich działaniach biznesowych firmy
    • Współpracę pomiędzy pracownikami i promowanie pracy zespołowej
    • Stabilność zatrudnienia oraz umacnianie się marki na rynku polskim
    • Dbałość o bezpieczne i komfortowe warunki pracy
    • Otwartość i niekorporacyjną atmosferę pracy

    Jakie zadania będziesz realizować w pracy:

    • Kierowanie pracą warsztatu odpowiedzialnego za utrzymanie firmowej floty pojazdów specjalistycznych (śmieciarki, hakowce, bramowce itp.)
    • Zarządzanie podległym zespołem pracowników
    • Kalkulacja, negocjowanie i rozliczanie kosztów napraw i zakupu części
    • Analiza możliwości zlecania części napraw zewnętrznym serwisom (pod kątem kosztowym i/lub technicznym)
    • Organizacja przeglądów oraz napraw, nadzór nad terminowością przeprowadzanych prac, zapewnienie jak największej dyspozycyjności pojazdów do pracy
    • Kontrola kierowców w zakresie dbałości o powierzony sprzęt, w tym kontrola stanu technicznego i czystości aut
    • Prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych napraw, serwisów, przeglądów

    Jakie wymagania stawiamy potencjalnym kandydatom?

    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i obsługi specjalistycznych samochodów ciężarowych
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
    • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników
    • Wykształcenie kierunkowe
    • Znajomość programów gospodarki magazynowej, obsługi komputera
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i stresu
    • Posiadanie prawa jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie w branży związanej z gospodarowaniem odpadami

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę, pełny etat
    • Stabilną pracę w firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju
    • Profesjonalne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód)
    • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Niekorporacyjną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ