Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Warzelni

BROWARY REGIONALNE WĄSOSZ sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • 93
    Wąsosz (pow. częstochowski; gm. Konopiska), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

93

Wąsosz (pow. częstochowski; gm. Konopiska)

Poszukujemy kompetentnej i dynamicznej osoby na stanowisko Kierownika Warzelni.

Zakres obowiązków:

  • planowanie i zarządzanie pracą działu warzelni
  • nadzór nad pracownikami warzelni
  • nadzór nad prawidłowością procesu planowania i ewidencją procesów technologicznych zgodnie z wytycznymi
  • przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz ustalonych norm zużycia materiałów produkcyjnych
  • rozliczanie produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: Biotechnologia, Technologia żywności
  • znajomość technologii warzenia piwa
  • doświadczenie w branży 5 lat
  • zaangażowanie w realizowanie założonych celów, samodyscyplina i dyspozycyjność
  • umiejętność obsługi urządzeń produkcyjnych
  • znajomość wymagań i standardów zarządzania jakością i HACCP
  • wskazana praktyka w zawodzie

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne