Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Windykacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy Kierownika w Departamencie Windykacji. Poszukujemy osoby, która będzie pełniła nie tylko funkcję kierowniczą, ale będzie również wsparciem merytorycznym dla specjalistów.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer ref: KDW/03/2018

    Opis stanowiska:

    • Organizowanie pracy i nadzór nad podległym zespołem,

    • Monitorowanie przebiegu spraw we wszczętych postępowaniach,

    • Dbanie o jakość oraz terminową realizację zadań,

    • Rozwój kompetencji i wsparcie podległych pracowników,

    • Usprawnienie pracy w zespole,

    • Przygotowywanie raportów z działalności jednostki,

    • Odpowiedzialność za wyniki działu.

    Wymagania:

    • Praktyczna wiedza z zakresu windykacji podmiotów gospodarczych i osób fizycznych,

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

    • Zdolności przywódcze i organizacyjne,

    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym i ambitnym zespole,

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.