Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Winnicy

  • Małopolskie, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Małopolskie 33556/001

    Osoba na stanowisku Kierownika Winnicy będzie odpowiadała za realizowanie uprawy winorośli na terenie winnicy, działań na terenie winiarni oraz zarządzanie budżetem inwestycyjnym.

    Miejsce pracy: okolice Lublina

    Informacje o kliencie

    Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się organizacja, lider w swojej branży, który nieustannie poszukuje nowych możliwości oraz obszarów biznesowych.

    Opis stanowiska

    • Dbanie o winnicę oraz podległy jej teren poprzez planowanie zabiegów agrotechnicznych, a także monitorowanie kondycji winorośli
    • Planowanie prac na terenie winnicy oraz winiarni
    • Prowadzenie procesu produkcji wina
    • Utrzymywanie obiektów w dobrej kondycji, dbanie o podległy teren, usuwanie awarii

    Profil kandydata

    • Doświadczenie w pracy w winnicy lub winiarni
    • Wykształcenie ogrodnicze
    • Wiedza z zakresu enologii potwierdzona ukończonymi szkoleniami
    • Znajomość naturalnych technik uprawy roślin
    • Chęć i zaangażowanie w wykonywanie prac w terenie

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej organizacji
    • Możliwość rozwoju zainteresowań związanych z winiarstwem
    • Rozwój w obszarze naturalnych technik uprawy roślin

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców