Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych: https://stava.eu/pl/obowiazek-informacyjny
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik-właściciel działającej jednostki gastro-kurierskiej do przejęcia

Stava S.A.

10 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 10 lut 2023
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy partnera biznesowego – osoby dynamicznej, posiadającej już doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej, która przejmie i poprowadzi duży, działający oddział firmy gastro-kurierskiej w Krakowie.

Oddział Stava w Krakowie ma ugruntowaną pozycję na rynku i dużą skalę dowozów. Obsługuje południową część miasta. Aktualnie realizuje średnio 270 dowozów dziennie (dane z ostatnich 3 miesięcy). Ma wielu stałych klientów, wśród nich są także restauracje sieciowe. Jednostka może pochwalić się wysoką efektywnością – jej średnia to 2,7 dostaw / h w skali miesiąca i jest równa średniej w całej sieci. Taka efektywność plasuje Stavę w najściślejszej czołówce na rynku delivery.

Oddział jest w pełni rentowny, przynosi zyski i wciąż ma przestrzeń i potencjał do dalszego rozwoju. Szacujemy, że po przejęciu i wprowadzeniu kilku optymalizacji jest w stanie generować ok. 13 tys. zysku (symulacja oparta na wynikach za ostatnie miesiące), z realną perspektywą na więcej.

Dlaczego ten oddział jest do przejęcia? Nie ingerujemy w życie osobiste naszych partnerów biznesowych. Często to właśnie powody osobiste są przyczyną podjęcia decyzji o przekazaniu biznesu komuś innemu. Czasem zdarza się tak, że ktoś odnajduje inny pomysł na siebie, wchodzi w inną branżę i chce rozwijać się w innym kierunku. Lub otrzymuje inną ofertę – okazję biznesową, którą trudno odrzucić. Czasem powodem jest choroba, problemy rodzinne, zmiana planów życiowych lub np. przejście na emeryturę.

Co zyskujesz?

Przejmując działający oddział masz przewagę – nie musisz budować wszystkiego od zera. Otrzymujesz od ręki:

· Gotowy biznes o ugruntowanej pozycji na rynku, a także w Twoim mieście.

· Znaną i rozpoznawalną markę oraz sieć klientów, którzy chcą z Tobą współpracować i potrzebują Twojej usługi.

· Zorganizowany, rozwinięty i w pełni wyposażony oddział na sprawdzonym rynku (13 wyposażonych pojazdów, biuro, parkingi, własne stanowiska do koordynacji i wyszkolony personel).

· Wchodzisz od razu na wypracowany przez oddział poziom zysków, a swoją energię możesz angażować w jego podnoszenie.

Co będziesz robić?

· Twoim codziennym zadaniem będzie dopilnowanie ciągłości i jakości dowozów Stava.

· Będziesz zarządzać pracą kurierów, zatrudniać pracowników.

· Będziesz utrzymywać relacje z klientami i prowadzić rozmowy sprzedażowe.

· Na bieżąco będziesz nadzorować stan wyposażenia i likwidować ewentualne usterki.

Nasze wymagania

  • Musisz mieszkać na terenie Krakowa lub w okolicy. Twój dojazd do biura nie może jednak zajmować więcej niż 30 min.

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej lub spółki.

  • Oczekujemy, że będziesz gotowy na pełne zaangażowanie w pracę w oddziale. Nie jest to opcja na dodatkowy biznes.

  • Wymagamy posiadania 100 tys. zł. kapitału obrotowego, który potrzebny jest do przejęcia gotowego oddziału. Minimum 50% powinno pochodzić ze środków własnych.

To oferujemy

  • Nasze know-how i szeroko pojętą pomoc.

  • Serię bezpłatnych szkoleń - wiedzę niezbędną do objęcia jednostki Stava.

  • Wsparcie opiekuna regionalnego oraz centralnych zespołów: koordynacji, sprzedaży (w tym wsparcie w zakresie wprowadzenia optymalizacji po przejęciu).

  • System i narzędzia IT niezbędne do prowadzenia jednostki kurierskiej o wysokiej efektywności.

  • Duże możliwości rozwoju działalności.

O nas

Stava to nowoczesna firma gastro-kurierska, której działalność wywodzi się z branży technologicznej. Zajmujemy się logistyką dla rynku dowozów jedzenia i zakupów. Od 2014 roku realizujemy ją we franczyzowych oddziałach gastro-kurierskich w oparciu o nasz autorski system informatyczny.

Jaki potencjał ma ten oddział?

· Możliwe jest rozszerzanie terytorium o niezagospodarowane tereny na południu Krakowa, a nawet dołączenie kolejnych dzielnic – w zależności od zaangażowania.

· Oddział ma możliwości by znacząco zwiększyć liczbę dowozów nawet na dotychczasowym terytorium.

· Zyski z podobnie rozwiniętych oddziałów mogą być (zgodnie z naszym doświadczeniem) dwu-, trzykrotnie wyższe przy odpowiednim prowadzeniu.

Czego nie wymagamy?

· Żadnej opłaty wstępnej.

· Żadnych opłat rekrutacyjnych ani deklaracji podczas rekrutacji (nasz proces rekrutacji jest niezobowiązujący i można go pogodzić z dotychczasowym zajęciem).

· Specjalistycznej wiedzy logistycznej ani doświadczenia w logistyce

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, informacje znajdziesz na stronie internetowej franczyza.stava.pl, na naszym oficjalnym profilu na Facebooku, a także w serwisie YouTube.

Zawsze możesz też zadzwonić do nas. Jesteśmy dostępni od pn. do pt. pod podanym numerem telefonu.

Prosimy nie wysyłać zgłoszenia poprzez portal. Zamiast tego prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego na naszej stronie: franczyza.stava.pl

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zadzwoń: +48 573 001 072.