Logo Pracuj.pl

Kierownik Wsparcia IT

TELZAS Sp. z o.o. – producent i dostawca zasilania gwarantowanegoO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania i sprawności organizacyjnej zespołu IT.
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów IT, w tym ERP oraz infrastruktury sieciowej.
  • Harmonizacja działania systemów IT, w szczególności ERP, z procesami i strukturami organizacji.
  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie procesami w obszarze IT.
  • Zarządzanie projektami IT w sposób umożliwiający optymalną realizację celów biznesowych.
  • Aktualnie: odpowiedzialność za wdrożenie systemu FSM.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze informatyki, w zakresie kierowania i zarządzania działem IT na stanowisku kierownika, konsultanta wiodącego lub kierownika projektu.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT.
  • Doświadczenie we wdrażaniu i optymalizacji systemów ERP.
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarze ERP w tym sprzedaży, logistyki, produkcji.
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami (mile widziane PRINCE2, PMI, Agile/Scrum).
  • Umiejętność analizy i raportowania danych.
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu.
  • Umiejętność komunikacji ze wszystkimi szczeblami w organizacji.

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Forma zatrudnienia lub współpracy do uzgodnienia. Preferowana umowa o pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

TELZAS Sp. z o.o. – producent i dostawca zasilania gwarantowanego

TELZAS Sp. z o.o. firma technologiczna, wiodący w Polsce producent i dostawca rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego, systemów zdalnego monitoringu i nadzoru, wykorzystywanych w telekomunikacji, energetyce, kolei i przemyśle, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dane kontaktowe:

TELZAS Spółka z o.o., 78-400 Szczecinek, ul. Bugno 3,

tel. 94 37 297 09, 94 37 297 50

www.telzas.com

Miejsce pracy:

Praca w siedzibie firmy w Szczecinku albo w modelu hybrydowym łączącym pracę zdalną z pracą stacjonarną.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. GI/09/2021

Kierownik Wsparcia IT, wielkopolskie