Kierownik Wsparcia Sprzedaży / Presales Manager (Cyber / Telco)

EXATEL

  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

EXATEL

Perkuna 47

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie mocnych merytorycznie propozycji architektury rozwiązań ICT i bezpieczeństwa teleinformatycznego dla klientów,

  • wspieranie zespołu sprzedażowego w projektach wykorzystujących zaawansowane technologie,

  • współpraca z komórkami ekspertów merytorycznych EXATEL,

  • współpraca z partnerami technologicznymi (dystrybutorami sprzętu oraz dostawcami rozwiązań),

  • udział w rozwoju strategii produktowej,

  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez zdobywanie certyfikatów bezpieczeństwa IT.

Nasze wymagania

  • pasja do wszystkiego, co jest związane z cyberbezpieczeństwem i nowymi technologiami,

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze Presales technologii bezpieczeństwa teleinformatycznego,

  • dobra znajomość rynku i specyfiki branży cyberbezpieczeńtwa / ICT,

  • rozumienie zasad działania Security Operations Center i dobra znajomość przynajmniej 2 technologii bezpieczeństwa teleinformatycznego w segmentach takich jak np. antyddos, antymalware, dlp, SIEM,

  • umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji,

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,

  • komunikatywność, kreatywność i zdolności organizacyjne,

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne z zakresu informatyki, automatyki lub telekomunikacji.

Mile widziane

  • znajomość problematyki OT,

  • ogólne rozumienie zagadnień powiązanych z RODO, NIS, UoKSC,

  • certyfikacja wiodących producentów w obszarze bezpieczeństwa ICT,

  • znajomość metodyk zarządzania projektami.

To oferujemy

  • pracę w modelu hybrydowym lub zdalnie,

  • możliwość pracy w zespole profesjonalistów oraz pasjonatów ICT,

  • współpracę z ekspertami merytorycznymi EXATEL w dziedzinach architektury sieci, rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego, audytów, testów penetracyjnych i własnych projektów R&D,

  • dostęp do najnowszych technologii,

  • możliwości łączenia kompetencji jednego z największych operatorów sieci w Polsce z rozwiązaniami z obszarów cyberbezpieczeństwa i ICT,

  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w realizacji projektów dla kluczowych podmiotów w kraju i za granicą,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: pakiet medyczny, karnet sportowy),

  • pracę w stabilnej firmie posiadającej szeroki wachlarz klientów,

  • umowę o pracę lub umowę B2B,

  • parking dla pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

EXATEL

EXATEL to polska firma telekomunikacyjna od ponad 25 lat świadcząca kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. EXATEL to nie tylko ponad 20 500 km sieci. To połączenie telekomunikacji z innowacją. Od kilku lat prowadzimy działania R&D w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS).

Szukamy osoby, która zna rynek telekomunikacji/ ICT/ Cyber i chciałaby dołączyć do EXATEL!

Przewiń do profilu firmy