Ta oferta pracy jest nieaktualna od 209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Wydziału Administracyjno-Gospodarczego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-01-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko:

    Kierownika Wydziału Administracyjno-Gospodarczego
    w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
    Miejsce pracy: Warszawa
    Wymiar czasu pracy: pełen etat.
    Miejsce wykonywania pracy: Centralna Komisja Egzaminacyjna, ul. Marka Edelmana 6, 00-190 Warszawa.
    Forma nawiązania stosunku pracy: umowa o pracę.
    Warunki pracy: stanowisko decyzyjne i związane z odpowiedzialnością, wymagające wysokiej dyspozycyjności i umiejętności pracy pod presją czasu.

    Główne zadania:

    1. nadzór nad pracą Wydziału i reprezentowanie na zewnątrz,
    2. organizacja pracy Wydziału zgodnie z zadaniami statutowymi i regulaminem organizacyjnym,
    3. ustalanie i aktualizowanie zakresów obowiązków, uprawnień i odpowiedzialności pracowników,
    4. organizacja pracy obsługi sekretaryjnej CKE,
    5. bezpośredni nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników Wydziału regulaminu pracy,
    6. nadzór i koordynacja spraw w zakresie obsługi kadrowej pracowników CKE,
    7. współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie obsługi administracyjnej i technicznej,
    8. planowanie i dokonywanie zakupów w kierowanym Wydziale,
    9. podpisywanie dokumentów finansowych i sprawdzanie zgodności z przepisami prawa,
    10. zarządzanie powierzchnią biurową CKE,
    11. organizowanie szkoleń w zakresie BHP,
    12. nadzór nad archiwum zakładowym,
    13. zapewnienie obsługi technicznej konferencji, spotkań i zebrań,
    14. nadzór nad majątkiem CKE,
    15. nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem samochodu służbowego,
    16. organizowanie i przeprowadzanie przetargów i nadzorowanie przebiegu postępowań,
    17. koordynacja prac związanych z obsługą administracyjno-finansową Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego,
    18. pełnienie funkcji Kierownika Zamawiającego w świetle ustawy prawo zamówień publicznych,
    19. przeprowadzanie i koordynacja kontroli przeprowadzanych przez CKE w okręgowych komisjach egzaminacyjnych, prowadzonych w ramach sprawowanego nadzoru.

    Wymagania niezbędne:

    1. wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: administracja, prawo lub zarządzanie,
    2. co najmniej 7-letni staż pracy, w tym co najmniej 3-letni staż pracy w administracji publicznej,
    3. znajomość przepisów oświatowych,
    4. znajomość przepisów prawa pracy,
    5. znajomość przepisów związanych z udzielaniem zamówień publicznych,
    6. znajomość zagadnień z obszaru kontroli,
    7. biegła znajomość obsługi komputera,
    8. umiejętność organizacji pracy własnej,
    9. dyspozycyjność,
    10. komunikatywność,
    11. zdolność analitycznego myślenia.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    1. podpisany życiorys i list motywacyjny,
    2. podpisane kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
    3. podpisane kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,
    4. podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

    Termin składania dokumentów: 9 lutego 2018 r.

    Miejsce składania dokumentów:

    1. pocztą: Centralna Komisja Egzaminacyjna ul. Marka Edelmana 6, 00-190 Warszawa (z dopiskiem: "Oferta pracy – kierownik WAG”),
    2. pocztą elektroniczną na adres: [email protected] (z dopiskiem: "Oferta pracy – kierownik WAG”),
    3. osobiście w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej: ul. Marka Edelmana 6, 00-190 Warszawa pokój 405, IV piętro, w godzinach 9.00–16.00 (z dopiskiem: "Oferta pracy – kierownik WAG”).

    Inne informacje:

    1. Wymagane dokumenty i oświadczenie należy opatrzyć własnoręcznym podpisem.
    2. Planowana data zatrudnienia: 1 marca 2018 r.
    3. Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu naboru zostaną powiadomione telefonicznie lub drogą elektroniczną o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
    4. Centralna Komisja Egzaminacyjna:
      • umożliwia podniesienie kwalifikacji zawodowych,
      • zapewnia niezbędne narzędzia pracy, tj.: laptop, telefon służbowy,
      • daje możliwość przystąpienia do programów: sportowo-rekreacyjnych i kulturalnych, prywatnej opieki medycznej,
      • częściowo refunduje zakup legitymacji pkp, uprawniającej do zakupu ulgowych usług transportowych w komunikacji krajowej.
    5. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 poz. 922) administratorem danych osobowych dobrowolnie przekazanych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych, w celu przeprowadzenia ogłoszonego naboru jest Centralna Komisja Egzaminacyjna, z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marka Edelmana 6, 00-190 Warszawa. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydaci posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r., poz. 2135) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych dobrowolnie w celu przeprowadzenia naboru jest Centralna Komisja Egzaminacyjna, z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Józefa Lewartowskiego 6, 00-190 Warszawa. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydaci posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.