Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Wydziału Energetyki Cieplnej

  • Leżajsk, podkarpackie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Leżajsku

    Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Leżajsku świadczy usługi w branży komunalnej stawiając sobie za cel zaspokajanie potrzeb klientów na jak najwyższym poziomie. Firma istnieje od 1993r. i działa w obszarach: zaopatrzenia w wodę mieszkańców, odbioru i oczyszczania ścieków, dostawy ciepła, selektywnej zbiórki odpadów, zarządzania nieruchomościami, usług pogrzebowych i cmentarnych. Zatrudniamy 120 pracowników.

    Miejsce pracy: Leżajsk

    Opis stanowiska:

    • kompleksowe zarządzanie pracą Wydziału Energetyki Cieplnej
    • zapewnienie sprawności urządzeń i instalacji ciepłowniczych
    • realizowanie obowiązków wynikających z ustawy Prawo Energetyczne
    • organizowanie i nadzorowanie eksploatacji, konserwacji, remontów i modernizacji urządzeń ciepłowniczych
    • prowadzenie dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej związanej z pracą Wydziału
    • dokonywanie odbiorów technicznych urządzeń energetycznych przejmowanych do eksploatacji
    • prowadzenie rozliczeń z odbiorcami usług ciepłowniczych, nadzór nad jakością świadczonych usług zgodnie z zawartymi umowami i obowiązującymi przepisami
    • organizowanie pracy podległych pracowników
    • sporządzanie rocznych planów sprzedaży, sprawozdań i analiz dot. gospodarki energią cieplną

     Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane kierunkowe (energetyka, elektryka, ciepłownictwo)
    • mile widziane doświadczenie zawodowe przy eksploatacji urządzeń ciepłowniczych
    • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej
    • uprawnienia energetyczne typu D - grupa II i III
    • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office i zagadnień prawa energetycznego
    • umiejętność samodzielnej pracy i zarządzania zespołem pracowników

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w stabilnej firmie
    • długotrwałą lub stałą umowę o pracę po okresie próbnym

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    • list motywacyjny
    • ewentualnie kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. z siedzibą w Leżajsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. z siedzibą w Leżajsku przy ul. Żwirki i Wigury 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.