Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Łódzki Zakład Usług Komunalnych w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji” W celu przetwarzania Pani/Pana danych kontaktowych na potrzeby kolejnych i przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dodatkowe zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego wyrażenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łódzki Zakład Usług Komunalnych w Łodzi moich danych osobowych zawartych do dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji”. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć bezpośrednio w sekretariacie Łódzkiego Zakładu Usług Komunalnych w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: „dotyczy naboru na stanowisko Kierownika Wydziału Interwencyjno-Sprzętowego.”

Kierownik Wydziału Interwencyjno-Sprzętowego

Łódzki Zakład Usług KomunalnychO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 20 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowuje propozycje zakupów samochodów oraz maszyn i urządzeń niezbędnych do odnawiania parku maszynowego i realizacji zadań produkcyjnych.

  • koordynuje zamówienia innych wydziałów na środki sprzętowo – transportowe.

  • przygotowuje materiały do przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych.

  • sprawuje nadzór nad efektywnym wykorzystaniem pracujących w wydziałach samochodach i sprzęcie budowlanym.

  • rozlicza faktury za usługi sprzętowe i transportowe.

  • ustala i weryfikuje normy paliwowe.

  • prowadzi całość spraw dotyczących eksploatacji urządzeń zarejestrowanych w Urzędzie Dozoru Technicznego.

  • potwierdzanie i kontrola kart drogowych.

Nasze wymagania

  • posiadanie obywatelstwa polskiego,

  • korzystanie z pełni praw publicznych,

  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie,

  • nieposzlakowana opinia,

  • minimum wykształcenie średnie techniczne,

  • co najmniej 3 lata staż pracy w mechanice samochodowej,

  • umiejętność obsługi komputera i innych urządzeń biurowych,

  • umiejętność współpracy z załogą,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność.

O nas

Obecną działalność Łódzkiego Zakładu Usług Komunalnych stanowią zadania w zakresie:

gospodarki mieszkaniowej i gospodarowania lokalami użytkowymi, w tym świadczenie usług w zakresie utrzymania i remontów infrastruktury miejskiej,

bieżące utrzymanie porządku i czystości oraz usuwanie szkód nadzwyczajnych,

utrzymania czystości i porządku oraz urządzeń sanitarnych, zaopatrzenia w energię cieplną i gorącą wodę, wytwarzanie energii ze źródeł odnawialnych, remonty i konserwacja kotłowni lokalnych,

utrzymywania terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych.

Oferta kandydata musi zawierać:

  • CV wraz z listem motywacyjnym podpisane odręcznie (brak własnoręcznego podpisu na wymienionych dokumentach powoduje niespełnienie wymagań formalnych),

  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, doświadczenie zawodowe, ewentualne dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje,

  • kserokopie świadectw pracy i/lub w przypadku pozostawania w stosunku pracy zaświadczenie o zatrudnieniu potwierdzające wymagany staż pracy,

  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych oraz że nie toczy się wobec kandydata postępowanie karne,

  • oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

  • oświadczenie, że kandydat nie był jak również nie jest prawomocnie skazany za przestępstwa, o których mowa w art. 54 ust. 2 pkt 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. Nr 157, poz. 1240 z późn. zm.),

  • oświadczenie, że kandydat nie był jak również nie jest karany karą zakazu pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o której mowa w ustawie z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych (Dz.U. z 2005 r. Nr 14, poz. 114 z późn. zm.),

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1b RODO i na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO oraz ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2008 r. Nr 223, poz.1458 z późn. zmianami).

  • w terminie do dnia 20.12.2020r. do godz.12.00

  • Dokumenty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.