Oferta pracy

Kierownik Wydziału Inwestycji i Remontów

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.O firmie

  • ul. Głogowska 14, 60-734
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

ul. Głogowska 14

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie - największy w Polsce organizator wydarzeń branżowych poszukuje ambitnych Kandydatów/Kandydatek na stanowisko

Na stanowisku Kierownika Wydziału Inwestycji i Remontów pojawią się zadania obszarów:

  • Kierowanie zespołem pracowników,
  • Współudział w przygotowaniu strategii inwestycji budowlano-remontowych przedsiębiorstwa,
  • Prowadzenie rozmów biznesowych mających na celu negocjacje warunków handlowych,
  • Nadzorowanie spraw związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji oraz robót modernizacyjno-remontowych,
  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego.

Wymagania:

  • Uprawnienie do sprawowania nadzoru inwestorskiego (uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w zakresie kierowania, nadzorowania i kontrolowania budowy i robót),
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi,
  • Znajomość zagadnień technicznych,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących poszczególnych etapów budowlanych procesów inwestycyjnych i remontowych,
  • Doświadczenie w konstruowaniu postanowień do umów o roboty budowlane, usługi i dostawy związane z procesami budowlanymi,
  • Znajomość Kodeksu Cywilnego w zakresach odnoszących się do robót budowlanych,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym w planowaniu i koordynacji zadań inwestycyjnych.

Oferujemy:

  • interesujący pakiet socjalny (m.in. paczki dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, dofinansowanie do obozów kolonii dla dzieci)
  • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracowników i ich rodzin
  • stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą :)
  • program MultiSport
  • umowę o pracę na pełny etat
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • wynagrodzenie zawsze na czas na koncie
  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe
  • parking na terenie MTP
  • obiady dofinansowane przez pracodawcę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy