Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Wydziału Kadr

PKP INTERCITY REMTRAK Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zarządem Spółki i kadrą kierowniczą, pracownikami, związkami zawodowymi,

  • budowanie i wdrażanie polityki personalnej w Spółce,

  • aktualizacja/budowanie systemów i narzędzi twardego i miekkiego HR,

  • opracowywanie procedur HR oraz regulacji wewnętrznych w obszarze HR w Spółce,

  • tworzenie oraz nadzór nad realizacją polityki zatrudnienia i rozwoju pracowników,

  • nadzorowanie i uaktualnianie systemu prowadzenia dokumentacji pracowniczej,

  • sporządzanie analiz i raportów na wewnętrzne potrzeby Spółki,

  • uczestniczenie w okresowym raportowaniu do Spółki-matki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia),

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w HR (preferowane branże: produkcyjna, logistyczna),

  • doświadczenie w zarządzaniu procesami miękkiego HR w organizacji o rozproszonej strukturze,

  • znajomość nowoczesnych narzędzi HR,

  • doświadczenie w budowaniu narzędzi oraz systemów HR,

  • znajomość prawa pracy i zagadnień kadrowych,

  • doskonała organizacja pracy samodzielnej, jak i podległego zespołu,

  • gotowość do wyjazdów służbowych do zakładów znajdujących się w Libiszowie oraz Opolu.

To oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej finansowo Spółce,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • pracę w dynamicznym środowisku,

  • narzędzia niezbędne do pracy.

PKP INTERCITY REMTRAK Sp. z o.o.

PKP Intercity Remtrak specjalizuje się w wysokiej jakości naprawach pasażerskiego taboru kolejowego. Nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra i sprawdzona technologia napraw pozwalają zaoferować konkurencyjne warunki w coraz szerszym zakresie usług, dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy