Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Wydziału Mechanicznego

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2019-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Grupa PCC intensywnie rozwija swą działalność w pionach: Chemia, Energia i Logistyka. Ponad 70 spółek wchodzących w skład Grupy PCC zatrudnia obecnie prawie 3 tys. pracowników w 16 krajach. Wzrost i rentowność podstawowych obszarów działalności, a także dywersyfikacja na nowe segmenty rynku stanowią główne elementy naszej strategii. W chwili obecnej do spółki Labmatic poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny
    Nr ref. KWM/LM/2019

     Twój profil:

    • wykształcenie wyższe mechaniczne
    • min. 4- letnie doświadczenie w obszarze produkcji
    • min. 2-letnie doświadczenie w efektywnym zarządzaniu dużym zespołem
    • samodzielność i doskonała organizacja pracy
    • autorytet i umiejętność motywowania zespołu
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na zmiany

    Twoje zadania:

    • zarządzanie dużym zespołem pracowników wydziału mechanicznego (dział eksploatacji, warsztaty oraz grupa remontowa)
    • efektywny nadzór nad pracami wydziału mechanicznego
    • zapewnienie wysokiego poziomu organizacyjnego procesu produkcyjnego poprzez właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń, nadzorowanie stanu technicznego instalacji produkcyjnej
    • współudział w opracowywaniu harmonogramów i zakresów bieżących remontów i remontów postojowych
    • współpraca z pozostałymi wydziałami utrzymania ruchu
    • analizowanie przyczyn stwierdzonych zakłóceń technologicznych, ustalanie sposobów ich zapobiegania
    • precyzowanie celów działań i koordynowanie pracy mistrzów
    • uczestnictwo w doskonaleniu i unowocześnianiu procesów utrzymania ruchu

    Twoje korzyści:

    • interesująca, ciekawa i rozwojowa praca w organizacji o zasięgu międzynarodowym
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
    • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
    • możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych i zawodowych
    • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz studiów podyplomowych, siłownia i boisko na terenie firmy, piknik rodzinny)

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie cv wraz z wybraną z poniższych zgodą na przetwarzanie danych osobowych (warunek konieczny) za pomocą przycisku:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie cv wraz z wybraną z poniższych zgodą na przetwarzanie danych osobowych (warunek konieczny):

    A. Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego

    Wyrażam zgodę:

    - na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy;

    - na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji spółce Grupy PCC wskazanej w powyższym ogłoszeniu rekrutacyjnym i ich przetwarzanie przez tą spółkę, w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego.

    Lub

    B. Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Grupie PCC

    - na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy;

    - na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy PCC i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach.

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.

    Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysłania cv wraz z wybraną z poniższych zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez stronę Kariera PCC:

    Jeśli chcą Państwo by Państwa aplikacja była brana pod uwagę również na inne stanowiska w Grupie PCC prosimy również dołączyć poniższą zgodę: