Oferta pracy

Kierownik Wydziału Montażu

FABRYKA BRONI "ŁUCZNIK" - RADOM sp. z o.o.O firmie

FABRYKA BRONI "ŁUCZNIK" - RADOM sp. z o.o.

Aleksego Grobickiego 23

Radom

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą podległych pracowników;

  • nadzór nad realizacją zadań produkcyjnych wynikających z planów produkcji wydziału;

  • nadzór i prowadzenie kontroli zgodności procesu z dokumentacją techniczną i zleceniami produkcji;

  • inicjowanie rozwiązań podnoszących wydajność i efektywność produkcji;

  • nadzór nad przestrzeganiem wprowadzonych na wydziale zasad Lean Manufacturing;

  • współpraca z działem konstrukcyjnym i technologicznym.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne (mechatronika, budowa maszyn, organizacja produkcji lub pokrewne);

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem;

  • skuteczne stosowanie technik wspomagających optymalizację procesów w oparciu o Lean Manufacturing;

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów;

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu.

To oferujemy

  • umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • prywatny program opieki medycznej,

  • świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o.jest producentem i dostawcą broni strzeleckiej. Firma świadczy, także usługi rusznikarskie oraz serwis z zakresu naprawy i modernizacji broni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu wdrażaniu nowych technologii oraz pasji projektowania nowych produktów, firma zdobyła uznanie wśród najbardziej wymagających klientów w Polsce i za granicą. Stanowimy zespół z pasją i wizją bezpiecznego świata.

Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych firm, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Przewiń do profilu firmy