Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Wydziału Obsługi Wewnętrznej

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 05.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kierownik Wydziału Obsługi Wewnętrznej Gdańsk
    Zakres obowiązków:
      • zarządzanie obszarem obsługi kancelaryjnej banku, gospodarki archiwalnej oraz korespondencji i wydruków seryjnych
      • planowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników,
      • stałe podnoszenie efektywności zespołu poprzez optymalizację procesów,
      • odpowiedzialność za zachowanie najwyższych standardów jakości,
      • dbanie o realizację planów i utrzymanie wyznaczonych KPI,
      • opracowywanie i wdrażanie nowych procesów, w tym kreowanie oraz wdrażanie konkurencyjnych standardów ich realizacji,
      • przygotowywanie strategii rozwoju Wydziału oraz odpowiedzialność za wdrożenie.
    Wymagania:
      • mile widziane doświadczenie w obszarach obsługi kancelaryjnej Banku, gospodarki archiwalnej oraz korespondencji i wydruków seryjnych,
      • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim,
      • mile wdziane doświadczenie w finansach / bankowości,
      • dobra znajomość pakietu Office,
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu oraz zdolność adaptowania się do nowych sytuacji i pracy w sytuacji zmiennych priorytetów,
      • wysoki poziom orientacji na efektywność procesów,
      • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych
    Oferujemy:
      • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży finansowej,
      • pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,  dofinansowanie do karty sportowej,
      • przyjazną atmosferę pracy w organizacji o unikatowej kulturze organizacyjnej.