Oferta pracy

Kierownik Wydziału Organizacji i Administracji

PGE Gryfino 2050 sp. z o.o.

76

Nowe Czarnowo (pow. gryfiński)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obszarem HR (w tym: nadzór nad realizacją umowy wsparcia oraz procesem rekrutacji, rozliczania delegacji, obsługą ZFŚS, ubezpieczeniami pracowniczymi, świadczeniami medycznymi, PPE, PPK),

  • Nadzór i koordynacja działań w zakresie obszaru zakupów (w tym nadzór nad realizacją umowy wsparcia, opracowywanie specyfikacji zamówień, projektów umów, zmian do umów, rozeznanie rynku itp.),

  • Nadzór nad obszarem BHP (w tym: nadzór nad realizacją umowy wsparcia oraz nad szkoleniami i Oceną Ryzyka Zawodowego),

  • Nadzór nad obszarem zarządzania majątkiem w zakresie gospodarki nieruchomościami, w tym podatek od nieruchomości, opłaty za prawo wieczystego użytkowania, prowadzenie dokumentacji właścicielskiej dla gruntów i budynków – decyzje administracyjne, wypisy z ksiąg wieczystych, akty notarialne, dokumentacja geodezyjna; prowadzenie ewidencji nieruchomości; przeglądy budowlane, obligatoryjne pomiary, sporządzanie i nadzorowanie umów najmu budynków i pomieszczeń, obsługa umów najmu (naliczanie czynszów, rozliczanie mediów, rozliczenia, kalkulacje, fakturowanie, korespondencja), itp.,

  • Nadzór nad flotą samochodową,

  • Nadzór i koordynacja spraw związanych z przygotowywaniem dokumentów na posiedzenia organów Spółki (Zarządu, Rady Nadzorczej i Zgromadzenia Wspólników), w tym prowadzenie rejestrów,

  • Nadzór i koordynacja współpracy w zakresie usług wsparcia prawnego (zlecanie i rozliczanie zadań),

  • Nadzór i koordynacja opracowywania i wydawania DSZ,

  • Nadzór i koordynacja udzielania pełnomocnictw i upoważnień oraz prowadzenie ich rejestrów,

  • Nadzór nad obsługą kancelaryjną Spółki (dokumenty przychodzące i wychodzące),

  • Nadzór i koordynacja działań w zakresie obszaru RODO i Compliance,

  • Nadzór nad prowadzeniem spraw organizacyjnych, w tym m.in. koordynowanie działań związanych ze zmianami w KRS, CRBR, KW,

  • Koordynacja spraw z zakresu dialogu ze stroną społeczną oraz pozostałymi interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,

  • biegła znajomość prawa pracy, prawa cywilnego, prawa administracyjnego i kodeksu postępowania w administracji, kodeksu spółek handlowych, prawa zamówień publicznych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy o związkach zawodowych, ustawy o gospodarce nieruchomościami, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych,

  • znajomość programu SAP,

  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym posługiwanie się Excelem w stopniu biegłym.

Mile widziane

  • studia podyplomowe lub szkolenia z zakresu HR, zamówień publicznych,

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość specyfiki branży,

  • prawo jazdy kat. B.

  • Wymagania dodatkowe:

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,

  • komunikatywność i dobra organizacja pracy,

  • zdolności analityczne, dokładność, skrupulatność, systematyczność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • dyspozycyjność,

  • otwartość na zmiany.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet benefitów i świadczeń dodatkowych,

  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

  • możliwość osobistego rozwoju i zdobywanie nowych doświadczeń,

  • dodatkowe 4 dni urlopu,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka (14 sierpnia).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Gryfino 2050 sp. z.o.o spółka należąca do Grupy Kapitałowej PGE zajmująca się realizacją projektu inwestycyjnego budowa bloków gazowo-parowych.

Przewiń do profilu firmy