Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Wydziału Produkcji

DAN CAKE POLONIA

Transportowców 15

Chrzanów

Twój zakres obowiązków

Zadaniem Kierownika Produkcji jest zarządzanie zespołem produkcyjnym (około 100 osób) w celu realizacji zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem specyficznych wymagań klientów. Kierownik Produkcji odpowiada za optymalizację kosztów wytworzenia, ciągłe ulepszanie procesów produkcyjnych oraz terminową realizację zleceń produkcyjnych. Do zadań Kierownika Produkcji należy również zapewnienie zgodności procedur i praktyk produkcyjnych z wymogami systemu IFS oraz współdziałanie w celu zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy. Istotnym aspektem pracy jest zarządzanie zespołem, rozwijanie i motywowane podwładnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne bądź technologiczne)

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania produkcją, co najmniej 5 lat na stanowisku kierowniczym (mistrz zmianowy, kierownik zmiany, kierownik wydziału lub produkcji)

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi i technik zarządzania procesem produkcyjnym

  • Umiejętność motywowania, oceny i rozwijania podwładnych pracowników

  • Znajomość specyfiki branży spożywczej

  • Zorientowanie na cele

  • Asertywność, konsekwencja i umiejętność działania w stresie

  • Warunek konieczny - komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego - w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o mocnej pozycji rynkowej, należącej do międzynarodowej grupy posiadającej zakłady w Danii i Niemczech

  • Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów w dynamicznie rozwijającej się spółce

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zakresu obowiązków

  • Benefity

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne