Oferta pracy

Kierownik Betoniarni

ZPUE S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i nadzór nad procesem produkcji prefabrykatów żelbetowych oraz mieszanki betonowej;

  • Inicjacja oraz koordynacja projektów inwestycyjnych zmierzających do zwiększania mocy przerobowych oraz efektywności realizowanej produkcji;

  • Bieżąca współpraca z obszarem przygotowania produkcji oraz technologią procesową;

  • Przestrzeganie przepisów oraz standardów BHP;

  • Bieżące raportowanie do bezpośredniego przełożonego w randze Dyrektora Produkcji;

  • Kontrola kosztów wydziałowych i realizacja celów budżetowych;

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prefabrykatów.

Nasze wymagania

  • Min 2 letnie doświadczenie pracy na pokrewnym stanowisku w branży budowlanej;

  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych procesów produkcyjnych;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, jakościowych, organizacyjnych;

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników;

  • Dynamizm i energia w działaniu - systematyka, sumienność oraz dokładność;

  • Gotowość do relokacji (miejsce pracy: Włoszczowa);

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: inżynieria produkcji);

  • Mile widziana praktyczna znajomość aspektów funkcjonowania zakładów produkcyjnych w budownictwie.

  • Mile widziana podstawowa znajomość systemu SAP;

  • Samodzielność i decyzyjność;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i projektów rozwojowych;

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzania dotychczasowych kompetencji;

  • Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez szeroką ofertę szkoleń.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy