Logo Pracuj.pl

Kierownik wydziału produkcji

Grafton RecruitmentO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej w Łodzi, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kierownika wydziału produkcji

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem produkcji (około 70 osób)
  • budowanie zespołów, motywowanie pracowników
  • wdrażanie nowych projektów optymalizujących i doskonalących
  • wdrażanie nowych technologii i procesów do produkcji
  • wdrażanie i dokumentowanie standardów
  • śledzenie wskaźników
  • zapewnianie wymagań jakościowych
  • odpowiedzialność za utrzymanie standardów porządkowych i BHP
  • raportowanie do Kierownika Produkcji.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • swobodna komunikacja w języku angielskim
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • znajomość narzędzi i metod zarządzania i planowania produkcji
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • wiedza z zakresu prawa pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pracę w międzynarowdowej firmie o stabilnej i ugruntoanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego

Grafton Recruitment

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Kierownik wydziału produkcji, Łódź