Oferta pracy

Kierownik Wydziału Produkcji

NM POLSKA sp. z o.o.

  • Oleśnicka 12, Namysłów
    Namysłów, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Oleśnicka 12

Namysłów

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi na 3 obszarach produkcyjnych

  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem

  • Optymalizacja wydajności procesów produkcyjnych

  • Raportowanie i analiza wskaźników produkcyjnych

  • Współpraca z innymi działami oraz zakładami w grupie VELUX w środowisku międzynarodowym

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, PPOŻ i dyscypliny pracy

Nasze wymagania

  • Kandydat z minimum 5 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Osoba z umiejętnością motywowania pracowników, rozwiązywania problemów, delegowania zadań i zarządzania zespołem (min. 50 pracowników)

  • Osoba podejmująca decyzje w oparciu o dane, fakty i liczby

  • Osoba z praktyczną znajomością narzędzi Lean Manufacturing

  • Kandydat z wykształceniem wyższym oraz znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - wymagane

  • Posiadanie wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu złożonymi procesami technologicznymi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wsparcie i doświadczenie kompetentnego zespołu podczas procesu wdrożenia

  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie, będącej w fazie dużego wzrostu i działającej zgodnie z poszanowaniem prawa pracy i praw pracowniczych

  • Indywidualne ścieżki rozwoju opracowane przez profesjonalistów

  • Bezpieczne środowisko pracy

  • Ubezpieczenie na życie i dodatkową opiekę medyczną

  • Fundusz Emerytalny w całości opłacany przez pracodawcę (PPE)

  • Pakiet dodatkowych korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich (dofinansowanie posiłków, codziennie świeży owoc, prezenty na święta, nagrody stażowe, karnety sportowe, dodatki finansowe w związku ze ślubem pracownika i narodzinami dzieci oraz wiele innych benefitów)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

W Grupie VELUX dajemy Ci szanse na rozwój, na kształtowanie Twojej własnej ścieżki kariery, na pracę w międzynarodowym środowisku oraz bycie częścią firmy, która jest liderem na rynku zrównoważonego budownictwa. Oferujemy Ci wachlarz możliwości – jeśli tylko masz sposobność i chęć po nie sięgnąć.

VELUX od przeszło osiemdziesięciu lat dostarcza swoje produkty pod dachy milionów domów – dzisiaj znają je niemal wszyscy. Za tymi produktami stoją ludzie, którzy są dumni ze swojego miejsca pracy oraz z tego, że pracują w zgranym zespole w unikalnej, skandynawskiej kulturze.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego VELUX w Namysłowie, producenta okien drewniano- poliuretanowych oraz kołnierzy aluminiowych, poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku: KIEROWNIK WYDZIAŁU PRODUKCJI

Przewiń do profilu firmy